CHERSEI – REFERENCJE
 

 

Joanna:

Bardzo dziękujemy za zorganizowanie wspaniałych urodzin. Dzieci bawiły się cudownie.
 

Dominika:

Zdjęcia w fotobudce to idealne uzupełnienie urodzinowej imprezy !!! Dobra zabawa nie tylko dla dzieci ;-).

Gabriela:

Urodziny w Ogródku dla Matki i Dziecka są zorganizowane na wysokim poziomie opieki, dzieci mają atrakcje zapewnione przez animatora, czas wypełniony jest zabawami i zajęciami plastycznymi.  Jesteśmy zadowoleni z zorganizowanej imprezy! A dzieci jeszcze długo będą wspominać czas tutaj spędzony!
 

Bożena:

Jesteśmy bardzo zadowoleni z CHERSEI FOTOBUDKA!!!
To doskonała atrakcja na imprezę urodzinową :-!!!
Fantastyczna zabawa przy przebieraniu się i pozowaniu do zdjęć!
Nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych!!!
DZIĘKUJEMY!!! 

Katarzyna:

Super zabawa, dzieciaki są zachwycone fotobudką, organizacja imprezy profesjonalna. Gorąco polecam!

Marlena:

Dzieci są bardzo zadowolone, super zabawa i fajna pamiątka z urodzin w postaci zdjęcia. Szczerze zachęcam do skorzystania z dodatkowej atrakcji imprezy jaką jest fotobudka.

Agnieszka:

Planując urodziny dla syna zależało mi, żeby tłum zaproszonych gości miał się gdzie wyszaleć, aby dzieci miały mnóstwo atrakcji, ale jednocześnie, żeby zorganizowanie przyjęcia nie zrujnowało naszego budżetu;) OGRÓDEK DLA MATKI I DZIECKA w pełni spełnił moje oczekiwania. Dwie sale do zabawy, basen z kulkami, trampolina, autka do jeżdżenia , duże miękkie klocki – to tylko niektóre z atrakcji, które czekają na dzieci . Oprócz tego tańce, zabawy z chustą klanza dla chętnych, prace plastyczne… dzieciaki w pełni zadowolone, rodzice również. Dodatkową frajdą  dla małych i dużych było skorzystanie z fotobudki CHERSEI. Przebieranie się i pozowanie do zdjęć było świetną zabawą dla wszystkich, a zdjęcia wydrukowane na miejscu są super pamiątką z tej szalonej imprezy. Serdecznie dziękuję za zorganizowanie niezapomnianych urodzin i gorąco polecam wszystkim OGRÓDEK DLA MATKI I DZIECKA!

Paulina:

Dziękujemy za fajną zabawę, z której skorzystały zarówno dzieci jak i dorośli :-). Urodziny w Ogródku z fotobudką to był dobry wybór. Solenizantka zachwycona. Polecam!


Monika:

Serdecznie dziękujemy za zabawę urodzinową w Ogródku dla naszej córki. Wszystko było przemyślane i przygotowane na każdą ewentualność. Był ruch przy muzyce i prace manualne, a także trochę szaleństwa w kulkach i na trampolinie. No i Fotobudka! Zdjęcia w przebraniach – super pomysł!

CHERSEI Referencje - Szkoła Podstawowa nr 104 w KrakowieCHERSEI – REALIZACJE:
Szkoła Podstawowa nr 104 w KrakowieOsrodek Kultury Krakow Klub Herkules
HERBALIFE
Pueri Cantores Sancti Joseph